صفحه اصلی رویدادها
رویدادها
نسخه‌ی رسمی نقشه‌ی ترافیک تهران منتشر شد.
پنج شنبه, 09 مرداد 1393

سرانجام نسخه‌ی رسمی نقشه‌ی جامع ترافیک و حمل‌ونقل هوشمند کلان‌شهر تهران، با هدف ایجاد درگاهی مشترک جهت ارایه‌ی سرویس‌ها و اطلاع‌رسانی پیرامون وضعیت حمل‌ونقل و ترافیک شهر، به صورت آزمایشی به بهره‌برداری رسیده است.  این پروژه به سفارش شرکت کنترل ترافیک تهران و با همکاری و مشارکت واحد مهندسی ترافیک این شرکت آماده شده و به بهره‌برداری رسید.

ادامه مطلب...
 
انتشار سرویس‌های مکان‌مبنای جزیره‌ی کیش
سه شنبه, 07 مرداد 1393

پروژه‌ی نقشه و سرویس‌های مکان‌مبنای جزیره‌ی کیش، همزمان با عید سعید فطر در شبکه‌های توزیع نرم‌افزار‌های اندروید منتشر شد. این نرم‌افزار دسترسی آفلاین به نقشه‌ی جزیره و سرویس‌های مکان‌مبنا را برای گردشگران و ساکنین جزیره‌ی زیبای کیش فراهم می‌سازد. 

ادامه مطلب...
 
همزمان با ایام نوروز، نسخه‌ی یک نقشه‌ی اهواز منتشر شد.
چهارشنبه, 28 اسفند 1392

همزمان با فرارسیدن نوروز باستانی، نقشه‌‌ی اهواز با هدف راهنمایی شهروندان و گردشگران در مسیر سفر‌های درون شهری و اطلاع‌رسانی پیرامون وضعیت جاری شهر توسعه یافته است. این پروژه در حوزه‌ی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز و تحت مدیریت، راهبری و نظارت سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اهواز  اجرا شده است.

ادامه مطلب...
 
سازه های اطلاعاتی راژمان - مشهد - خراسان رضوی

سازه‌های اطلاعاتی راژمان

رویدادها | سازه‌های اطلاعاتی راژمان

پرتال سازمانی راژمان

Rajman Enterprise Portal

پورتال سازماني راژمان

پرتال سازماني سازه‌های اطلاعاتی راژمان
Template url : https://rajman.org/ سازه‌های اطلاعاتی راژمان سهبا، نشان، نقشه ترافیک، سرویس‌های مبتنی بر موقعیت مکانی، سرویسی‌های مکان مبنا، سرویس‌های مکان محور، نقشه گردشگری، ترافیک آنلاین، مسیریابی، مسیریابی هوشمند، پیشنهاد مسیر، تحلیل ترافیک، مدیریت ترافیک، سهبا، برنامه ریزی هوشمند، سیستم برنامه ریزی هوشمند، LBS، Location-based Services، نقشه آفلاین پرتال سازماني راژمان پرتال سازماني راژمان
پرتال سازماني سازه‌های اطلاعاتی راژمان قدرتمند شده با پرتال سازمانی راژمان و پیاده سازی شده توسط شرکت سازه های اطلاعاتی راژمان
طراحی و پیاده سازی قالب: طراحي قالب هاي حرفه اي وب سايت