صفحه اصلی درباره راژمان فناوری‌های راژمان
فناوری‌های راژمان

از ابتدای تاسیس شرکت راژمان تا کنون اصول و محور‌هایی کلیدی در تولید و توسعه محصولات مورد توجه قرارداشته‌اند. سه اصل زیر، اساسی‌ترین این محورها می‌باشند:

  • توسعه محصولات مبتنی بر وب همواره وب به عنوان اساس توسعه محصولات ما بوده‌است.در این بین تلاش‌ شده تا ماهیت وب به صورت حقیقی در محصولات راژمان قابل لمس بوده و با پرهیز از محدودیت ها؛ مزیت‌های آن در دسترس مشتریان باشد. برای نمونه از این میان می‌توان به استقلال محصولات تولید شده راژمان از زیر ساخت و قابلیت استفاده از آن‌ها در مرورگرها و سیستم‌عامل‌های مختلف اشاره داشت. همچنین همواره سعی شده تا جدیدترین پروتکل‌ها و روش‌های مطرح در حوزه وب به‌بهترین شکل در محصولات به‌کار روند.
  • بهره‌گیری آگاهانه از مزیت‌های متن‌باز شرکت راژمان در طی دوره فعالیت خود بر مزیت‌های کلیدی و کاربردهای اساسی نرم‌افزازهای متن‌باز تاکید داشته و این مزیت‌ها را در فرآیند توسعه و تولید محصولات به‌کارگرفته است.
  • رعایت حقوق ‌مالیکت معنوی می توان با اطمینان گفت که کلیه اصول اخلاقی-حرفه‌ای [داخلی و بین‌المللی] در طی مراحل مختلف تولید نرم‌افزارها از سوی راژمان، رعایت‌ می‌گردند و نسخه‌های نهایی نیز که در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد دارای این معیار می باشند. بدین ترتیب، به‌کارگیری محصولات با بهترین کارایی، مستلزم پرداخت هزینه‌ی مضاعفی جهت خرید مجوز نیز نخواهد بود. اهمیت این مزیت امروزه برای آن‌دسته از نرم‌افزارها، که در ارتباط با اینترنت به سرویس‌دهی می‌پردازند آشکار بوده و در آینده نیز با گسترش الزامات اخلاقی-قانونی در جامعه ما بیش‌ازپیش نمایان خواهد شد.
 
سازه های اطلاعاتی راژمان - مشهد - خراسان رضوی

سازه‌های اطلاعاتی راژمان

فناوری‌های راژمان | سازه‌های اطلاعاتی راژمان

پرتال سازمانی راژمان

Rajman Enterprise Portal

پورتال سازماني راژمان

پرتال سازماني سازه‌های اطلاعاتی راژمان
Template url : https://rajman.org/ فناوری های شرکت سازه های اطلاعاتی راژمان: مبتنی بر وب, متن باز, حقوق مالکیت معنوی - php, java, javascript, mysql, sqlite, apache, linux, windows راژمان, فناوری, وب, متنباز, پی اچ چی, جاوااسکریپت, جاوا, آپاچی, لینوکس, پرتال, پورتال, php, javascript, apache, mysql پرتال سازماني راژمان پرتال سازماني راژمان
پرتال سازماني سازه‌های اطلاعاتی راژمان قدرتمند شده با پرتال سازمانی راژمان و پیاده سازی شده توسط شرکت سازه های اطلاعاتی راژمان
طراحی و پیاده سازی قالب: طراحي قالب هاي حرفه اي وب سايت