صفحه اصلی درباره راژمان
معرفی شرکت سازه‌های اطلاعاتی راژمان
سازه های اطلاعاتی راژمان

هسته‌ی اولیه شرکت سازه‌های اطلاعاتی راژمان در اسفندماه ۱۳۸۳ در مرکز ICT پارک علم و فناوری خراسان، با هدف تولید و توسعه‌ی سیستم‌های اطلاعاتی مبتنی بر وب تشکیل گردید و از پاییز ۱۳۸۴ و پس از ثبت قانون، با مجوز شرکت فن‌آور در زمینه‌‌ی «تولید سیستم‌های اطلاعاتی مبتنی بر وب» فعالیت رسمی خود را آغاز کرد.

 

رویکرد تخصصی و زیربنایی به فناوری‌های وب در تولید و توسعه‌ی نرم‌افزار کاربردی، سبب وجود مزیت‌های متعدد فنی-کاربردی در محصولات ارایه‌شده توسط شرکت بوده‌است. این نگاه بنیادی به مبانی فناوری وب، با توجه به شتاب گسترش دامنه‌‌ی کاربرد وب، همواره سبب وجود مزیت‌های روشنی در محصولات و خدمات شرکت بوده است. به‌عنوان نمونه‌ی ساده‌ای از این برتری می‌توان کارایی همیشگی محصولات تولید‌شده بر روی مرورگرهای متنوع کاربری مورد اشاره قرارداد.

شرکت سازه های اطلاعاتی راژمان - خراسان - مشهد
Rajman Information Structures
Mashhad - Iran شرکت سازه های اطلاعاتی راژمان

راژمان به خاطر نگاه جدی به توسعه و بکارگیری سیستم‌های اطلاعاتی مبتنی بر وب در سال ۸۶ موفق به اخذ رتبه از شورای عالی انفورماتیک گردید و هم اکنون دارای رتبه ۴ در زمینه تولید و توسعه سیستم‌های اطلاعاتی سفارش مشتری در کشور می‌باشد .

رسالت راژمان در ارائه بهترین راهکارهای مبتنی بر وب و ایجاد مزیت‌های رقابتی برای مشتریان، همواره بر پایه تلاش‌های ما در استفاده از بهترین ابزارها در جهت توسعه محصولات و ارائه خدمات بوده است.

ما با اعتماد به توانایی متخصصان داخلی و همکاران، در حالی تلاش در برآورده کردن خواسته‌های سازمان‌های ایرانی داریم، که لزوم پایبندی بر مسئولیت اجتماعی در موقعیت حساس کشور را بخش عمده ای از تعهدات خود می‌دانیم.

محصولات و خدمات ارائه شده در طی این سال‌های فعالیت راژمان سرآغازی بر تلاش در رسیدن به آرمان ایرانی سربلند و پر افتخار در حوزه فناوری اطلاعات می‌باشد که امیدواریم بتوانیم با همکاری اصلی‌ترین سرمایه‌های شرکت راژمان؛ اعتماد مشتریان/توانایی همکاران؛ یکی از پیشتازان این راه باشیم.

راهکارهای مبتنی بر وب
  • پرتال سازمانی راژمان
  • سازمان الکترونیک راژمان
  • سیستم مدیریت یادگیری راژمان

سازه های اطلاعاتی راژمان در شهر مشهد خراسان رضوی ارائه دهنده راهکارهای مبتنی بر وب - پرتال سازمانی - سازمان الکترونیک - آموزش الکترونیک - سیستم مدیریت یادگیری راژمان - پورتال سازمانی راژمان - نرم افزارهای سفارش مشتری در سازه های اطلاعاتی راژمان پرتال سازمانهای دولتی راژمان

محصولات شرکت سازه های اطلاعاتی راژمان عبارتند از: پرتال سازمانی راژمان, سازمان الکترونیک و دبیرخانه الکترونیک راژمان, سیستم مدیریت یادگیری و یاددهی و آموزش الکترونیک راژمان, نرم افزارهای سفارش مشتری
 
سازه های اطلاعاتی راژمان - مشهد - خراسان رضوی

سازه‌های اطلاعاتی راژمان

معرفی شرکت سازه‌های اطلاعاتی راژمان | سازه‌های اطلاعاتی راژمان

پرتال سازمانی راژمان

Rajman Enterprise Portal

پورتال سازماني راژمان

پرتال سازماني سازه‌های اطلاعاتی راژمان
Template url : https://rajman.org/ درباره شرکت سازه های اطلاعاتی راژمان: توسعه و بکارگیری سیستم های اطلاعاتی مبتنی بر وب, دارای مجوز از پارک علم و فناوری خراسان, نرم افزار سفارش مشتری راژمان, وب, فناوری اطلاعات, پارک علم فناوری, سیستم اطلاعاتی, تکنولوژی, راهکار, بنگاه اقتصادی, خراسان, rajman, web, IT, infromation, technology پرتال سازماني راژمان پرتال سازماني راژمان
پرتال سازماني سازه‌های اطلاعاتی راژمان قدرتمند شده با پرتال سازمانی راژمان و پیاده سازی شده توسط شرکت سازه های اطلاعاتی راژمان
طراحی و پیاده سازی قالب: طراحي قالب هاي حرفه اي وب سايت