صفحه اصلی رویدادها
رویدادها
نسخه‌ی رسمی نقشه‌ی ترافیک تهران منتشر شد.

سرانجام نسخه‌ی رسمی نقشه‌ی جامع ترافیک و حمل‌ونقل هوشمند کلان‌شهر تهران، با هدف ایجاد درگاهی مشترک جهت ارایه‌ی سرویس‌ها و اطلاع‌رسانی پیرامون وضعیت حمل‌ونقل و ترافیک شهر، به صورت آزمایشی به بهره‌برداری رسیده است.  این پروژه به سفارش شرکت کنترل ترافیک تهران و با همکاری و مشارکت واحد مهندسی ترافیک این شرکت آماده شده و به بهره‌برداری رسید.

ادامه مطلب...
 
انتشار سرویس‌های مکان‌مبنای جزیره‌ی کیش

پروژه‌ی نقشه و سرویس‌های مکان‌مبنای جزیره‌ی کیش، همزمان با عید سعید فطر در شبکه‌های توزیع نرم‌افزار‌های اندروید منتشر شد. این نرم‌افزار دسترسی آفلاین به نقشه‌ی جزیره و سرویس‌های مکان‌مبنا را برای گردشگران و ساکنین جزیره‌ی زیبای کیش فراهم می‌سازد. 

ادامه مطلب...
 
همزمان با ایام نوروز، نسخه‌ی یک نقشه‌ی اهواز منتشر شد.

همزمان با فرارسیدن نوروز باستانی، نقشه‌‌ی اهواز با هدف راهنمایی شهروندان و گردشگران در مسیر سفر‌های درون شهری و اطلاع‌رسانی پیرامون وضعیت جاری شهر توسعه یافته است. این پروژه در حوزه‌ی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز و تحت مدیریت، راهبری و نظارت سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اهواز  اجرا شده است.

ادامه مطلب...
 


سازه های اطلاعاتی راژمان - مشهد - خراسان رضوی

پرتال سازمانی راژمان

رویدادها | پرتال سازمانی راژمان

پرتال سازمانی راژمان

Rajman Enterprise Portal

پورتال سازماني راژمان

پرتال سازماني پرتال سازمانی راژمان
Template url : http://rajman.org/portal/ پرتال سازماني راژمان پرتال سازماني راژمان
پرتال سازماني پرتال سازمانی راژمان قدرتمند شده با پرتال سازمانی راژمان و پیاده سازی شده توسط شرکت سازه های اطلاعاتی راژمان
طراحی و پیاده سازی قالب: طراحي قالب هاي حرفه اي وب سايت